HAKKIMIZDA
MİSYONUMUZ

Ebeveynlerin Yanındayız

Mustela, kuruluşundan 70 yıl sonra dahi aynı tutku ile ebeveynlerin yanında olarak doğal kökenli cilt bakım ürünleri sayesinde onların hayatını kolaylaştırmaktadır.

Başka bir deyişle bu tutkumuz; ebeveynleri pişik endişesinden, banyo sırasında suyun bebek cildini tahriş edici etkisinden, bebeğin uyumasını engelleyen kırmızı ve kaşıntılı lekelerden, sıyrıklardan ve çiziklerden uzak tutmak ve güneşin zararlı etkilerine karşı kullanılması gereken güneş koruma ürünlerini bulmaya çalışmaktan kurtarmaktır.

Daha fazlasını keşfedin

TAAHHÜTLERİMİZ

"Sorumlu marka" nedir?

Ürünlerimizin insanlar ve gezegenimiz üzerindeki etkilerini en aza indirmeye yönelik aktivist ve azimli yaklaşımımızı eskiden beri koruyoruz.

Taahhütlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

MUSTELA VAKFI

Tüm dünyada ebeveynlerin yanındayız!

1982 yılında kurulmuş olan Mustela Vakfı’nın misyonu tüm dünya üzerindeki çocukların ve ailelerinin yaşam kalitelerini artırmaktır. Ayrıca, vakıf çeşitli bağış ve ödüllerle araştırmacılar ve çocuk bakımı uzmanlarını desteklemektedir.

Daha fazlasını keşfedin

B Corp Sertifikalı olmaktan gurur duyuyoruz

2018 yılında, çabalarımız ve taahhütlerimiz B Corp sertifikasıyla ödüllendirildi. Dünyaca tanınan bu öncü unvan, anlayışı "dünyanın en iyisi" yerine, "dünya İÇİN en iyisi" olmak isteyen şirketlere ve markalara veriliyor. Bu sertifika, dünyadaki etkimiz konusunda aktivist bir vizyona sahip olmamızı gerektiriyor.

Devamı için ..