DUYURU

  • 3. Mustela Dermopediatri Zirvesi 16 Nisan 2023 tarihinde sanal platform üzerinden gerçekleştirilecektir.
DAVET MEKTUBU

Çok Değerli Sağlık Profesyonelleri,

Expanscience Laboratuvarları 1950’den bu yana , sahip olduğu dermokozmetik uzmanlığı ile ailelerin ve tüm sağlık çalışanlarının yanında yer almıştır. Ürünlerinde doğal kaynaklı içeriklere öncelik veren, sürdürülebilirlikte geleceğin standardı olan B Corp sertifikalı dünyanın ilk ilaç ve dermokozmetik firması olarak, araştırma geliştirme çalışmalarımız sonucu elde ettiğimiz bilgileri paylaşmak ve en güncel bilimsel bilgileri en geniş erişimle sağlık profesyonellerine ulaştırmak her zaman asıl motivasyonumuz olmuştur.

Mesleki gelişiminize katkı sağlayacağını umduğumuz 3.Mustela Dermopediatri Zirvesi’ni, tıp alanında ülkemizin en önemli liderlerinin yol göstericiliğinde sizlere sunuyor olmaktan son derece gururluyuz. Program akışı ve içeriği sizlerin bilgi ihtiyacına yönelik özel olarak hazırlanmış olan zirve için sabırsızlanıyor ve heyecanla 16 Nisan 2023 tarihinin gelmesini bekliyoruz.

Araştırma geliştirmeye verdiğimiz önem neticesinde elde ettiğimiz yeni bilgileri de paylaşacağımız, yurtdışı konuşmacımızın da konuk olacağı multidisipliner bir yaklaşımla hazırlanan zirve programında odak noktamız bebek ve çocuklar ile yetişkinlerin derileri üzerine olacaktır. Deri ve Nörosensoriti, atopik dermatit, deri döküntüleri ve bunlara yaklaşım, yeni doğan ve deri sorunları ile sık görülen deri enfeksiyonları ana başlıkları altında en son tanı ve tedavi yöntemlerini Türkçe ve simültane tercüman aracılığıyla İngilizce olarak paylaşıyor olacağız.

Katılımın ücretsiz olduğu online 3.Mustela Dermopediatri Zirvesi’ne sizleri davet ediyor olmaktan onur duyuyorum. Katılımınız bizim için büyük mutluluk olacaktır.

Saygılarımla,
Ahmet Fikret Baltaoğlu
Expanscience Laboratuvarları
Türkiye Genel Müdürü