DUYURU

  • 4. Mustela Dermopediatri Zirvesi 24 Mart 2024 tarihinde sanal platform üzerinden gerçekleştirilecektir.
DAVET MEKTUBU

Çok Değerli Sağlık Profesyonelleri,

Expanscience Laboratuvarları 1950’den bu yana , sahip olduğu dermokozmetik uzmanlığı ile ailelerin ve tüm sağlık çalışanlarının yanında yer almıştır. Ürünlerinde doğal kaynaklı içeriklere öncelik veren, sürdürülebilirlikte geleceğin standardı olan B Corp sertifikalı dünyanın ilk ilaç ve dermokozmetik firması olarak, araştırma geliştirme çalışmalarımız sonucu elde ettiğimiz bilgileri paylaşmak ve en güncel bilimsel bilgileri en geniş erişimle sağlık profesyonellerine ulaştırmak her zaman asıl motivasyonumuz olmuştur.

Mesleki gelişiminize katkı sağlayacağını umduğumuz 4. Mustela Dermopediatri Zirvesi’ni, tıp alanında ülkemizin en önemli liderlerinin yol göstericiliğinde sizlere sunuyor olmaktan son derece gururluyuz. Program akışı ve içeriği sizlerin bilgi ihtiyacına yönelik özel olarak hazırlanmış olan zirve için sabırsızlanıyor ve heyecanla 24 Mart 2024 tarihinin gelmesini bekliyoruz.

Artık geleneksel hale gelen Mustela Dermopediatri Zirvesi’nde bu sene çok değerli konuşmacılarımız atopik dermatit ve alerji, atopik dermatit tedavileri ve çocuk-yetişkin dermatolojik problemlerinde en çok merak edilenleri anlatacak.

Katılımın ücretsiz olduğu online 4. Mustela Dermopediatri Zirvesi’ne sizleri davet ediyor olmaktan onur duyuyorum. Katılımınız bizim için büyük mutluluk olacaktır.

Saygılarımla,
Ahmet Fikret Baltaoğlu
Expanscience Laboratuvarları
Türkiye Genel Müdürü